Kámen do zahrady jednoduše patří. Kámen patří v přírodě k běžným prvkům, proto použitím žulových valounů dodáte Vaší zahradě nejen na zajímavosti, ale také přinese vyšší harmonii přírody.

Nabízíme okrasné oválné kameny, tzv. labáky pro zahradní architekturu. Valouny vyniknou na každé zahradě buď jako solitérní velký kámen nebo jako skupinka menších kamenů ve skalce. Jestliže nemáte to štěstí, abyste měli rovnou zahradu, vnímejte nevýhodu jako výhodu.
Oproti ostatním materiálům se kámen vyznačuje ojedinělostí, přičemž každý kus velkého kamene i menšího kamínku je neopakovatelný originál. V našem lomu si osobně vyberete ideální kamen do vaší zahrady.
 
Symbolem atraktivního designu a dlouhověkosti jsou i solitérní kameny a okrasné valouny. Při práci s kameny se fantazii meze nekladou. Naši kameníci vám ozdobí okolí domu suchými zídkami nebo valouny, na něž je opravdu nevšední pohled.
Žulové okrasné kameny vhodné do Vaší zahrady jako solitéry nebo kamenitá uskupení. Různé tvary a velikosti. Od 25cm až po 350cm. Velikost a její výběr vychází z délky kamene na jeho nejdelší straně.
Jedná se o produkt, který nemusí být snadné složit vyklopením. Zejména ve stísněných prostorách a na veřejných místech a komunikacích. Doporučujeme projednat specifika vykládky u vás s naším pracovníkem. V některých případech může být nutné využít pro vykládku další techniku jako vysokozdvižný vozík, bagr, manipulační ruku atp. což není zahrnuto v ceně. Tuto individuální vykládku pro vás po dohodě zajistíme.

Jak si vybrat valoun, který se Vám bude líbit?

Nejjednodušší bude, když se za námi přijedete podívat a prohlídnete si naši nabídku. Věříme, že ten správný kámen tam na Vás již čeká.

V zahradní architektuře je kámen nenahraditelným prvkem, jenž se vyznačuje dlouhou životností, přirozeným vzhledem a vysokou odolností.

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter